RehabilitantówFizjoterapeutów

Kancelaria podejmie współpracę z REHABILITANTAMI, FIZJOTERAPEUTAMI i MASAŻYSTAMI zainteresowanymi współpracą i dodatkowym źródłem dochodów.

Jeżeli w codziennej swojej pracy zawodowej a także w życiu prywatnym masz częste kontakty z Osobami Poszkodowanymi w różnego rodzaju wypadkach, czy zdarzeniach losowych to zapraszamy do współpracy. 


Na pewno wśród swoich klientów są Osoby Poszkodowane w Wypadkach, a nasza Kancelaria pomaga Osobom Poszkodowanym w Wypadkach w uzyskaniu możliwie Wysokich Kwot Odszkodowań. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.


Nie wszyscy jednak Poszkodowani mają świadomość, że przysługuje im Odszkodowanie i nie wszyscy wiedzą gdzie mają szukać takiej pomocy.

Pomóż Osobom Poszkodowanym dotrzeć do nas, a my już zajmiemy się resztą formalności. 

Za rekomendowanie naszej Kancelarii OTRZYMASZ OD NAS ODPOWIEDNIĄ GRATYFIKACJĘ PIENIĘŻNĄ, a od klienta dozgonną wdzięczność. 

 

 

Zapewne wiele razy zdarzyło się, że klient przerywał rehabilitację z powodu braku środków finansowych. Jeżeli przekażesz klientowi kontakt do naszej Kancelarii, to prócz tego, że OTRZYMASZ OD NASZ GRATYFIKACJĘ FINANSOWĄ, to dodatkowo ODZYSKASZ KLIENTA, któremu Kancelaria pomoże uzyskać środki finansowe na kontynuowanie rehabilitacji.  

794 404 234   lub   501 342 735

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Nasza ofertaAplikuj

W trosce o wysoki poziom obsługi klienta zapraszamy do współpracy

 Kancelarie i Firmy Odszkodowawcze z całej Polski.

Zapraszamy również osoby które chciałyby podjąć współpracę z prestiżową branżą prawniczą,

a także Firmy zainteresowane poszerzeniem Oferty Swoich Usług.

Zadzwoń: +48 501 342 735 +48 794 404 234 biuro@pomoc-dla-poszkodowanych.pl


Formularz kontaktowy